O MNĚ - Gabux

O MNĚ

Vítám vás na mém blogu! :)


Chtěla bych se vám krátce představit.

Jsem třiadvacetiletá studentka, která právě teď krouží po životních cestách a hledá, co by ji mohlo bavit. Byla jsem dva roky na FITu na ČVUT. Momentálně studuji Unicorn University s oborem Softwarový vývoj. Je pro mě důležité, aby mě věci co dělám, bavily a naplňovaly mě. Nemám ráda činnosti a věci, co mě dusí a vysávají ze mě energii. Prioritou je také zachovat si své názory, originalitu a chuť zkoušet nové věci. Chtěla bych být autentická a upřímně doufám, že se mi to daří. Pokouším se příliš se nezabývat minulostí a žít přítomností. Učím se užívat si věci i sama. Sama jít do kina. Sama jít na akci či sama si jít do restaurace na jídlo. Miluju jídlo, tvorbu, knihy a různé "offline" akce. Naopak jsem docela sportovní antitalent, ale snažím se to zlepšit! 

O čem je tenhle blog? O mém životě. Můj život je poměrně pestrý a to i díky tomu, že mám miliony koníčků a chci se věnovat všem. Proto zde najdete mnoho knižních témat, ale ráda pouteču k názorovým článkům a zamyšlení, výletování, malování či k obyčejným tipům a trikům. Vlastně zde najdete od všeho něco, přesvědčte se sami. Taktéž se pokusím vám přiblížit svou lásku k životu i k sobě samé. 

První blog jsem založila v 10 letech. Fascinující. Od té doby jsem vystřídala spoustu platforem i blogů a usadila se tady. Jediné, čeho se držím je téma netéma. Všehochuť z mého života. Každý krůček mě naučil mnoho věcí. A proč mám vlastně touhu mít blog? Mám chuť se dělit o své pocity, názory, myšlenky, zkušenosti, návody i různé tipy a triky. Chci to všechno předávat dál. 

Blog je součástí mě samé a je pro mě v mém životě dost důležitý. 

Každým dnem se snažím zlepšovat a lépe porozumět věcem, které dělám. Zkouším mnoho nových věcí a z každé takové zkoušky si něco odnáším. A ráda se s tím podělím s vámi. 

Upřímně doufám, že vás moje články něčím zaujmou a budete se na můj blog vracet. Doufám, že zde vždy naleznete něco, co vás nějakým způsobem obohatí. 

Mějte se fanfárově


Share
Tweet
Pin
Share